TWOJE KONTO  > 

top

aktualności

Obywatelska Kontrola Wyborów > Obywatelska Kontrola Wyborów  > Wybory samorządowe 2018. Webinar “Jakie są prawa i obowiązki obserwatora społecznego wyborów?”

Wybory samorządowe 2018. Webinar “Jakie są prawa i obowiązki obserwatora społecznego wyborów?”

Szanowne, Szanowni

podajemy link (https://tiny.pl/gbl48) do webinarium we czwartek 27.09.2018 o godz. 19:00 o roli, prawach i obowiązkach obserwatorów społecznych.
Pierwsze z cyklu webinariów w ramach akcji #obserwujemywybory dotyczyć będzie praw i obowiązków obserwatora społecznego w trakcie wyborów samorządowych. Będzie również zawierać informacje o zasadach prowadzenia obserwacji tak, aby uzyskać rzetelny i obiektywny obraz tego, jak przebiegło głosowanie i liczenie głosów podczas wyborów. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące roli obserwatora społecznego, sytuacji z jakimi może się spotkać w czasie obserwacji, prosimy o ich przygotowanie. Będzie okazja, aby rozwiać Państwa wątpliwości i uzupełnić wiedzę. Przed webinarium zalecamy zapoznanie się z materiałami dla obserwatorów społecznych, umieszczonymi na stronie www.okw.info.pl oraz obserwujemywybory.pl.